יום ראשון, 24 ביוני 2012

האם אתם מוכנים לשנת הלימודים הקרובה???


זה נכון שאנחנו רק בפתח החופש הגדול, אבל אנחנו צריכים כבר לחשוב על שנת הלימודים הקרבה ובאה.
רק קוראים לחופש: "החופש הגדול" אבל הוא עובר כל כך מהר ובלי שנשים לב כבר מתחילה לה שנת הלימודים.
הייתי במסיבת עיתונאים של תיקי מודן, ואני רוצה להכיר לכם את כל החידושים וההמצאות שתראו השנה בתיקי מודן - הדור הבא של התיקים האורטופדיים!!!
בסוף הכתבה תוכלו למצוא גם דגשים בבחירת תיק אורטופדי...

Spring System - מהפכת התיקים האורטופדיים של מודן יוצאת לדרך
הדור הבא של התיקים האורטופדיים:
מערכת גב משולבת קפיצים אורטופדיים
התיק האורטופדי הקל בישראל 920 גרם בלבד!

לקראת  שנת הלימודים הבאה מציגה מודן, החברה המובילה בישראל לתיקים ופתרונות נשיאה,  את הדור הבא של התיקים האורתופדיים לצד שורה של חידושים ייחודיים בתחום תיקי הגב.
מודן, שהמציאה את התיק האורטופדי המוכר לכולנו בשנת 1983, משיקה השנה דור חדש של תיקים אורטופדיים. כחלק מרצון לשמור על בריאות גב הילד בזמן נשיאת התיק, השקיעה מודן בשנים האחרונות בפיתוח מערכת גב ייחודית הנקראת "Spring System''- מערכת גב אורטופדית משולבת קפיצים (פטנט מס 217715) המקנה נוחות מרבית ושמירה אופטימלית על גב הילד. מערכת הקפיצים המיוחדת שפותחה במשך מספר שנים על ידי חברת מודן מסייעת לבלום ולספוג חלק מהמכה הנוצרת במהלך הליכה או ריצה בין גב התיק וגב הילד. המערכת חשובה במיוחד ונחוצה בעיקר כאשר התיק מלא וגב הילד רך וצעיר.
התיק האורטופדי החדש של מודן הינו התיק האורטופדי הקל ביותר המיועד לתלמידי בתי הספר היסודיים ומשקלו 920 גרם בלבד.
  
כל התיקים האורטופדיים מסדרת "Spring System'' עברו בדיקות קפדניות ומחמירות של מכון התקנים הישראלי לפי התקן החדש משנת 2010. לתיקים בסדרה, "גב אורטופדי חכם", המותאם למבנה הגב של הילד ומאפשר התאמה לגובהו. מלבד המערכת הייחודית,  Spring System, המשולבת קפיצים, התיק כולל גם גב חכם הבנוי בצורה אנטומית תלת מימדית בעלת כרית תמיכה לגב התחתון. הגבה החכם מבטיח חלוקה שווה של עומס על כל שטח הגב, שכבות ספוג לנוחות ובלימת זעזועים, מעטפת חיצונית למניעת הזעה וכתפיות אורתופדיות רחבות ומרופדות במיוחד.
 
חשיבה רבה השקיעה מודן גם בעיצוב עדכני של התיקים החדשים על ידי קבוצת מעצבים מובילה. סדרת התיקים "Spring System'' עשויה מבדים איכותיים וחדישים, אטומים למים. המגיעים  במגוון הדפסים צבעוניים ודמויות פופולאריות ואהובות מעולם הילדים וביניהם: הלו קיטי, BEN10, פאוור ריינג'רס, בקוגן, נסיכות, טום וג'רי, באטמן, צבי הנינג'ה,Wingsועוד.
תמונות של התיק מ-3 כיוונים שונים:
  

מחיר מומלץ לצרכן: 239 ₪.


Explore Gel
גם בקולקציית תיקי Explore  הוותיקה והנמכרת ביותר בישראל, מציגה מודן חידוש מרענן ומשיקה את סדרת ExploreGel- תיק בו משולבות כריות ג'ל רכות בכתפיות הנשיאה, המעוצבות באופן מיוחד ומקנות נוחות מרבית לכתפי המשתמש בעת נשיאת תיק כבד לאורך זמן. רפידות הג'ל אווריריות מובנות בתוך הכתפיות, ומקנות מגע רך, נעים ונוח על כתפי המשתמש.
 
 הקולקציה החדשה מציגה מעל 100 עיצובים חדשים הכוללים הדפסים עכשווים, צבעים בולטים ומרעננים.
  
מחיר מומלץ לצרכן: 199 ₪

Smart Trolley
אחד הטרנדים הבולטים בתחום תיקי ביה"ס בשנים האחרונות, הוא תיק הטרולי, תיק בעל ידית נשיאה וגלגלים מחוברים, המאפשר שימוש בגלגלים או נשיאה על הגב. אחד הפרמטרים החשובים שיש לקחת בחשבון בעת בחירת תיק מהסוג הוא משקל התיק. במידה והילד מעדיף לשאת את התיק על גבו גלגלי הטרולי מוסיפים משקל משמעותי למשקל הכולל של התיק ויכולים ליצור עומס מיותר על גב הילד. 
לאור זאת, פיתחה מודן  את תיק ה-  Smart Trolleyתיק טרולי חכם בעל פטנט רשום, המאפשר הפרדה מלאה בין מערכת הגלגלים לבין התיק עצמו. התיק מאפשר נשיאה נוחה ב-3 מצבים שונים: שימוש בגרירה על ידי מערכת הטרולי הוגלגלים, נשיאת התיק על הגב יחד עם הטרולי, והחידוש של מודן- הפרדה מוחלטת בין הטרולי ובין התיק כך שניתן לשאת את התיק על הגב גם ללא הטרולי. שמשקל התיק הכולל ללא הטרול הוא  940 גרם בלבד.
 
מחיר מומלץ לצרכן: 269 ₪. 


ועוד כמה דברים שחשוב שתדעו:
תיקי ה-Spring System - מתאימים יותר לכיתות א' - ג'.
תיקי Explore Gel מתאים לכיתות ג' - ה'.
הנה דוגמה לג'ל שיש בתיקי ה-Explore Gel:
לתיקי ה-Explore יש קולקציה של תיק כפול!!! 
למה הכוונה?
תראו בתמונה את התיק - נראה רגיל נכון?
פתאום התיק התפצל לשניים...
כמה נוח, 2 תיקים בתיק אחד!!!

לכל התיקים של מודן יש שכבת הגנה מפני גשם ומים, הכל נעשה ע"י ציפוי מיוחד ששומר על הבד מפני רטיבות,
אפילו קיבלנו הדגמה כיצד שופכים מים על התיק והוא נשאר יבש!!

לסיום הנה עוד כמה דגמים שאהבתי במיוחד:

***כל התיקים של מודן נבדקו ע"י מכון התקנים***
לתיקי מודן יש אחריות על כל מה שקשור לייצור של התיקים, האחריות היא ללא הגבלת זמן.
ניתן להביא את התיקים לתיקון בעלות סבירה.

דגשים בבחירת תיק אורטופדי:
  1. הדבר הכי חשוב לנו ההורים זה הגב של ילדינו, וכשאנחנו בוחרים תיק אורטופדי חייבים לבדוק איך התיק יושב על הגב של הילדים.
  2. הכתפיות של התיק צריכות להיות רחבות ומרופדות.
  3. הגב של התיק הוא החלק החשוב במיוחד התחתון של התיק שנוגע בגב התחתון של הילדים וחשוב שהוא יהיה מרופד בכרית עבה, בתיקים החדשים של מודן יש קפיצים וריפוד בחלק זה של התיק.
  4. נכון שילדים שלנו מסתכלים על המותגים, אבל הדבר הכי חשוב הוא לראות שהתיק מתאים לילד מבחינה אורטופדית והיום יש כל כך הרבה מותגים, שווה להשקיע קצת יותר במחיר ולשמור על הבריאות אשל ילדינו!

אני מאחלת לכולכם שנת לימודים פוריה ומוצלחת!!!

תגובה 1: